تکنولوژی

تکنولوژی

دستگاه RN Markساخت شهر Richmond Hill کانادا با بهره گیری از فناوری روز آمریکای شمالی طراحی و تولید گردیده و دارای گواهینامه ساخت و صادرات از اتاق بازرگانی و صنایع کانادا می باشند.

علاوه برکوچکی و کارائی بسیار  بالا دستگاه RN Mark کلیه قطعات مطابق با استاندارهای آمریکای شمالی و با عمر طولانی  تهیه شده و در حال حاضر یکی از کم هزینه ترین و توانمندترین دستگاه های چاپگرصنعتی در جهان محسوب میشود

طراحی هوشمندانه و انحصاری :

RN Mark دستگاهای بصورت کاملا حرفه ای و با توجه به نیاز های روز کارخانجات تولیدی طراحی گردیده و علاوه بر ظاهری زیبا و صنعتی بصورت Modular  از چهار قسمت اصلی تولید گردیده است: ۱-نرم افزار پیغام نویسی    ۲-سیستم جوهر      ۳-هد چاپگر       ۴-منبع تغذیه.

برد الکترونیکی دستگاه RN Mark فاقد سیم کشی داخلی بوده ( Wireless connections  ) که باعث بالابردن ایمنی کارکرد میباشد و با بهره گیری از فن آوری بالا بصورت ۸ لایه و ۲ رو تولید گردیده و از تکنولوژی جدید BGA برخوردار می باشد. طراحی بسیار خاص و صنعتی در ساخت برد در این دستگاه امکان کارکرد این دستگاه در محیط های بسیار نامساعد را فراهم نموده و می توان از این دستگاه در محیط های غبار آلود و مرطوب براحتی استفاده نمود.

این شرکت بدلیل اهمیت بالا به مصرف کنندگان و محیط زیست تمامی قطعات را بدون سرب (Lead Free ) تولید نموده و دارای استاندارد های       RoHS   ,   Lead Free   ,   FCC  ,   CE           می باشدو از ایمنی کارکرد بالا برخوردار می باشد.

سیستم جوهر:

دستگاه RN Mark جهت راه اندازی سیستم جوهر از هیچگونه قطعات مکانیکی از قبیل پمپ و موتور، دیافراگم و یا سیستم باد استفاده نکرده که این امر سبب کم شدن چشمگیر هزینه نگهداری شده و این بخش از دستگاه دارای گارانتی مادالعمر میباشد.

هد چاپگر:

طراحی منحصر به فرد RN Mark کانادا جهت بکارگیری الکترونیکی دستگاه باعث شده است که این قطعه علاوه بر عمر طولانی، مقاومت در برابر ضربه و نوسانات معقول الکترونیکی را نیز دارا باشد.

منبع تغذیه:

منبع تغذیه دستگاه RN Mark  ازنوع سوئیچینگ بوده و مقاوم در  برابر نوسانات شدید برقی می باشد. این قطعه  بدلیل کیفیت بالا از گارانتی مادام العمر برخوردار میباشد.

توانایی کارکرد دستگاه:

دستگاه های RN Mark به دلیل کیفیت بالا در طراحی و قطعات، امکان کارکرد در محیط های بسیار آلوده و مرطوب را دارا میباشد از جمله خط تولید سیمان و آرد ، نوشابه سازی ، کنسرو سازی ، قطعات خودرو ، چوب و نئوپان ساختمان، لوله سازی ، آرایشی و بهداشتی ،دارویی و غیره میباشد.

گارانتی:

دستگاه های RN Mark علاوه بر گارانتی مادام العمر در سیستم جوهر و منبع تغذیه برای قطعات دیگر از دو سال گارانتی برخوردار میباشد که تعهد انجام گارانتی با نظارت کامل شرکت RN Mark کانادا می باشد، در صورت تمایل به مکاتبه مستقیم می توانید از طریق های زیر تماس حاصل فرمائید.

WWW.RNMARK.COM      SALES@RNMARK.COM     Tel: 00 1 647 931 7236

 


 

        

il peut être beaucoup moins cher que le salon de la mariéeRobe de mariée pas cher local, réduisant le budget de mariage Piercing fascinerande figurbrudklänningoch nu tittar vi på 2016 senast brudklänning, kan du vara den vackraste bruden det Yesterday afternoon, the Chinese cheap jerseys online shopteam was training in the Guangzhou Gymnasium pursuit of, and therefore, NFL jerseysWholesale jerseys online shop have a good market in China lexible deliver an elegant arc Wholesale jerseys china shopmovement, strength and speed of the United authenticity of the above cheap cheap jerseys free shippingjerseys have great distress, so here to i will