درباره ما

درباره ما

شرکت دیاکوآسیا از سال ۱۳۷۴ فعالیت خود را در زمینه فروش و خدمات پس از فروش دستگاههای چاپگر صنعتی (INK Jet Printer) آغاز نمود و افتخار دارد در این مدت با بیش از ۳۰۰۰ کارخانه تولیدی در اقصی نقاط کشور در جهت کدگذاری و ردیابی محصولاتشان همکاری نموده است. از جمله این صنایع می توان به صنایع غذایی، لبنی ، آرایشی  و بهداشتی ، آرد ، سیمان ، تولید لوله و کابل اشاره نمود .

شرکت دیاکو آسیا نه تنها اولین و بزرگترین در عرضه دستگاههای چاپگر صنعتی با وضوح بالا  ( High Resolution Ink-Jet Printers ) در ایران می باشد، بلکه مدیران و سهامداران ارشد این شرکت جزء طراحان فنی و بازرگانی  با توجه به نیاز بازار های تولید می باشند. لازم بذکر است که مدیریت این شرکت کاملا سابقه درخشان در طراحی فارسی نویسی  دستگاه های Inkjet  را داشته و نامی آشنا در این صنعت در صحنه بین المللی می باشد.

از آغاز سال ۲۰۱۰ میلادی دستگاههای RNJet ساخت شرکت RN Mark کانادا را به رنج محصولات ارائه شده خود اضافه نمود که این دستگاهها در سال۱۳۹۲ به عنوان پرفروش ترین دستگاه ریزنگار در ایران شناخته شدند و همچنین شرکت دیاکوآسیا موفق شد در سال ۲۰۱۳ در میان نمایندگان شرکت RN Mark کانادا در سراسر جهان بعنوان یکی از پنج نماینده برتر در زمینه دانش فنی، فروش و خدمات پس از فروش شناخته شود و به همین دلیل از امکان استفاده از شرایط ویژه ای در زمینه فروش برخوردار شد که برای آگاهی از چگونگی آنها می توانید با شماره تلفن های ۱۰-۸۸۲۴۴۲۰۴ تماس بگیرید.

شرکت RN Mark Inc  کانادا با بهروری از آخرین تکنولوژی روز جهان و افراد متخصص پیشگام در تولید دستگاههای دستگاههای Piezo Ink Jet printer  می باشد. لازم بذکر است که شرکت RN Mark Inc  کانادا جزء شرکا و خریدان مسقیم شرکت Xaar تنها تولید کننده هد چاپگر Piezo و شرکت HP  می باشد.

در صورت تمایل به اطلاعات بیشتر در رابطه با شرکت RN Mark Inc  لطفا به سایت اینترنتی این شرکت WWW.RNMARK.COM  مراجعه فرمائید.

 

il peut être beaucoup moins cher que le salon de la mariéeRobe de mariée pas cher local, réduisant le budget de mariage Piercing fascinerande figurbrudklänningoch nu tittar vi på 2016 senast brudklänning, kan du vara den vackraste bruden det Yesterday afternoon, the Chinese cheap jerseys online shopteam was training in the Guangzhou Gymnasium pursuit of, and therefore, NFL jerseysWholesale jerseys online shop have a good market in China lexible deliver an elegant arc Wholesale jerseys china shopmovement, strength and speed of the United authenticity of the above cheap cheap jerseys free shippingjerseys have great distress, so here to i will